Gimnazija –„Laiko labirintuose“

2015-09-19 Pagėgiuose vyko kasmetinė Pagėgių krašto šventė „Pagėgiai laiko labirintuose. Tema: Lietuvos regionai.“

Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos bendruomenė aktyviai įsijungė į šią šventę: greičiausi bėgikai rungtyniavo tradiciniame bėgime „Mikytai – Pagėgiai“, aktyviausi krepšininkai – krepšinio 3*3 turnyre. Gimnazijos atstovai pasipuošę mokyklos uniformomis ir kita atributika kartu su kitomis Pagėgių krašto bendruomenėmis įsiliejo į šventinę eiseną, kurią lydėjo iškilminga orkestro muzika. Šventės metu buvo galima pasigrožėti rudeninėmis puokštėmis ir floristiniais kilimais. Visų seniūnijų kiemeliai virto atskirais etnografiniais regionais. Vilkyškių seniūnija pavirto 14 amžiaus Aukštaitija, kviečiančia susipažinti ir su dabartimi, ir istorija.

Visos šventės nuveiktus darbus vainikavo apdovanojimai. Mūsų gimnazijos penktokas Tomas Antanaitis iškovojo I-ą vietą tradiciniame bėgime „Mikytai – Pagėgiai“. Už nuostabius floristinius kilimus:  I-ąja vieta buvo apdovanota mūsų gimnazijos technologijų mokytoja Edita Jurkšaitienė, II-ąja vieta – IIIg klasės gimnazistė Raminta Bladytė. Ginto Pliuškevičiaus IIIg klasės gimnazisto floristinė kompozicija buvo apdovanota II vieta. Sveikiname !!!