Šimtadienis V. J. Bobrovskio gimnazijoje

Š.m. vasario 26 d. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio Gimnazijoje vyko dvyliktokų šimtadienis. Šią gražią šventę tradiciškai abiturientams dovanojo vienuoliktokai.
Šiais metais vienuoliktokai nusprendė IVg kl. Nukelti į Hogvartso mokyklą. Stebuklinga kepurė visus dvyliktokus suskirstė į gūžtas. Tarp dvyliktokų gūžtų vyko užduočių kova. Susidomėjimą sukėlė 11-okų paruošti vaizdeliai : dvyliktokų interviu bei darželinukų nuomonė apie juos. Visi nuoširdžiai juokėsi ir plojo, dėkodami už gražiai paruoštą šventę.
Šimtadienio šventėje buvo ne tik linksma, kai kas droviai graudulio ašarą nubraukė, tai užaugusiems savo buvusiems pradinukams sėkmės gyvenime linkėjo pirmosios mokytojos ir dabartinė klasės vadovė M. Gečienė.
Atsiliepimai po šimtadienio buvo tik geri. Visi mokytojai, kurie dalyvavo jame, sakė, kad dabartiniai vienuoliktokai ateinančioms kartoms gana aukštai pakėlė reikalavimų kartelę.
Renginio pabaigoje tradiciškai vienuoliktokai padovanojo dvyliktokams Hario Poterio knygą – tortą, kurį supjaustyti padėjo gimnazijos direktorė R. Auštrienė.
Vienuoliktokų auklėtoja D. Baltrušaitienė