Baigiamoji bendruomenės konferencija

Klausykitės, kaip derina gitarą ar smuiką, kaip tos veržiamos stygos dejuoja, tarytum skaudėtų joms… Panašiai ir jaunam žmogui – rūpi išreikšti save, bet bręsdamas jis turi suprasti, kad tik skambėdamas su kitomis stygomis galės pilnai atsiskleisti, parodyti savo grožį ir gebėjimus.

Šiais žodžiais birželio 2 d. buvo pasveikinta mokyklos bendruomenė, susirinkusi į baigiamąją konferenciją. Konferencijos tikslas – ne tik  apibendrinti kartu per mokslo metus nuveiktus darbus, mokinių pasiekimus, bet ir paskutinį kartą prieš vasaros atostogas pasidžiaugti darnia bendra veikla.

Mokiniai buvo kviečiami pakeliauti „traukiniu“, kurio „vagonuose“ atliko užduotis, susijusias su jų pavadinimais: „Tarpusavio pagalba ir supratimas“, „Lyderystė“, „Palanki tobulėjimui aplinka“, „Kartu patirta sėkmė“.

Besiruošdama konferencijai kiekviena klasė gamino koliažus. Į juos sudėjo gražiausias ir įsimintiniausias mokslo metų akimirkas. Šventės pabaigoje klasės koliažus sudėjo į vieną bendrą dėlionę.

Konferencijos metu išdalinta daug apdovanojimų, diplomų, padėkų. 10 geriausiųjų buvo nominuoti apdovanojimui „Metų sėkmė“.