Metodinė konferencija „Metodinių-mokomųjų priemonių pavasario mugė“

Birželio 23 d. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos ir Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos Lumpėnų Enzio Jagomasto skyriaus pedagogai rinkosi į jau tradicine tapusią Metodinę konferenciją, kurioje apibendrina ir pristato svarbiausius ir labiausiai pavykusius metų darbus, dalijasi patirtimi.

Šiemet konferencijai pasirinkta netradicinė vieta ir forma. Stiuardesės mokytojos metodininkės Ligita Kazlauskienė ir Donata Šaulytė mokytojus pakvietė į Pagėgių krašto turizmo informavimo centro konferencijų salę trijų  valandų trukmės skrydžiui. Skrydžio metu pedagogai pristatė individualiai ar grupėse paruoštas metodines priemones, kurias vertino kolegos.

Skrydžio pabaigoje slaptu balsavimu  išrinkta įdomiausia ir efektyviausia priemonė. ,,Matematikos laboratorija“ apdovanota pagrindiniu prizu. Pedagogams, išrinktiems gimnazijos ir skyriaus bendruomenių, Aidai Šimkaitienei, Danguolei Masionytei, Rolandai Rakauskienei, Rimai Navickienei, Editai Jurkšaitienei, Eligijui Kriaučiūnui gimnazijos direktorė Rima Auštrienė įteikė nominacijas „Metų sėkmė“.