Pokalbiai apie emigraciją 3

Sausio 24 d. į Vilkyškių seniūnijos bendruomenės salę sugužėjo Tauragės apskrities gimnazistai, dalyvaujantys Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos organizuojamų edukacinių renginių cikle „Pokalbiai apie emigraciją 3“. Į svečius nuoširdžiai kreipėsi mūsų gimnazijos direktorė Rima Auštrienė, akcentuodama temos aktualumą ir jautrumą. Mokiniai išgirdo pasakojimus jaunų žmonių, kurie jau turi emigracijos patirties ir suspėjo nemažai nuveikti Lietuvoje. Programos „Kurk Lietuvai“ dalyviai Barbora Butkutė ir Matas Mačiulaitis bei Tauragės rajono savivaldybės mero patarėjas Dovydas Kaminskas pasidalijo įspūdžiais apie studijas ir darbą užsienyje, papasakojo apie galimybes įgyvendinti savo siekius Lietuvoje. Ypač sudomino Martyno Mažvydo bibliotekos atstovės Giedrės Milerytės-Japertienės, baigusios mūsų mokyklą, emigracijos samprata, santykis su gimtuoju kraštu. Susitikimas gimnazistams sukėlė daug minčių, paskatino susimąstyti apie savo ateitį.