Ačiū Tau, Mokytojau!

Per Tarptautinę Mokytojų dieną gimnazijos mokytojai buvo atleisti iš pareigų. Taip taip, supratote gerai. IV gimnazijos klasės mokiniai ir pradinių klasių mokinių tėveliai užėmė mokytojų darbo vietas ir vedė pamokas likusiems mokiniams. Priešmokyklinio ugdymo grupėje svečiavosi ir mokytojo pareigas perėmė Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato, pareigūnas Donatas Kimbra. Veiklos metu vaikai įdėmiai klausėsi pareigūno pasakojimo, apie saugų eismą, policininko pareigas, domėjosi, kaip tapti policininku, noriai atliko visas užduotis.
Tuo tarpu atleistieji iš pareigų gėrėjosi gimnazijos pradinių klasių mokytojų kolektyvo „Dievo rykštės“ atliekamomis dainomis, dalyvavo atrankoje į Eurovizijos konkursą. Nors ir atlesiti iš pareigų, mokytojai sulaukė sveikinimų – gimnazijos direktorė pasveikino ilgamečius darbuotojus bei mokytojus, kurie įgijo aukštesnes kvalifikacines kategorijas.
Vėliau abiturientai pakvietė pedagogus į jiems skirtą pamoką. Mokė visko – apie pamokų lankomumo svarbą, būtinybę pateisinti praleistas pamokas, mokė dirbti komandose, jausti atsakomybę už savo mokymosi rezultatus, ugdė gebėjimą rašyti rašinius, sklandžiai dėstyti mintis, gebėti laimėti ir susitaikyti su pralaimėjimu.
Ačiū gimnazijos dvyliktokams, tėveliams, pavadavusiems mokytojus, policijos pareigūnui ir visai gimnazijos bendruomenei.