Aukštųjų mokyklų mugė 2019

2019-01-17 III g ir IV g klasių mokiniai su mokytojomis Rasa ir Laura vyko į parodą „Aukštųjų mokyklų mugė 2019“. Tai jau 18-oji mokslo mugė, kurioje susitinka aukštojo mokslo atstovai su būsimais studentais.

Mugės metu gimnazistai turėjo galimybę pasikalbėti su aukštųjų mokyklų atstovais, studentais, gauti atsakymus apie juos dominančias studijų programas, pasirinkimo galimybes, priėmimo tvarkas. Arenos amfiteatre vyko mugės dalyvių prisistatymai, paskaitos, diskusijos. Buvo pristatytos mokyklų inovacijos, išradimai, pateiktos studentų darbų ekspozicijos.

Vienas aukštas buvo skirtas profesinėms mokykloms, kur gimnazistams taip pat  galėjo susipažinti su šių mokymo įstaigų  galimybėmis.

Mugėje buvo pristatytos karjeros galimybės ir perspektyvos baigus įvairias profesines bei aukštojo mokslo mokyklas, įgijus įvairias profesijas ar kvalifikacijas. Pateikta papildoma informacija apie planuojamą studijų kokybės gerinimą, teigiamus šiandienos ir rytdienos pokyčius, studijų atitiktį valstybės, visuomenės ir darbo rinkos poreikiams.