2017-2018 m.m. OLIMPIADŲ REZULTATAI
SAVIVALDYBĖS OLIMPIADA I VIETA II VIETA III VIETA
Informacinės Technologijos Karolis Krolis (IVg)
Biologija Gustė Kliunkaitė (IIg)

Ema Grodeckaitė (IIIg)

Alvita Bajorinaitė (IVg)

Akvilė Bardauskaitė (Ig)

Emilija Trijonytė (IIIg)

Agnė Višinskytė (IVg)

Chemija Vygandas Kelertas (Ig)
Istorija Emilija Trijonytė (IIIg) Gustė Kliunkaitė (IIg)
Dailė Lukas Radzevičius (7) Tomas Antanaitis (7)

Gabija Kriaučiūnaitė (IVg)

Technologijos Samanta Skrodenytė (IIIg)

Kotryna Stankevičiūtė (IIg)

2017-2018 m.m. KONKURSŲ REZULTATAI
Anglų kalba Gustė Kliunkaitė IIg Vygandas Kelertas Ig
Tarptautinės anglų k. olimpiados KINGS finalas Gytis Endriukaitis (IIIg) Ema Grodeckaitė (IIIg)
Meninio skaitymo konkursas Gabija Kriaučiūnaitė (IVg)
NACIONALINIO KONKURSO OLYMPIS 2018 REZULTATAI
TARPTAUTINĖ ANGLŲ KALBOS OLIMPIADA KINGS 2018
TARPTAUTINĖ ANGLŲ KALBOS OLIMPIADA KINGS 2017
2016-2017 m.m. OLIMPIADŲ REZULTATAI
SAVIVALDYBĖS

OLIMPIADA

(Dalykas)

I VIETA II VIETA III VIETA
Matematika Ema Grodeckaitė IIg Aistė Popaitė IVg
Biologija Emilija Trijonytė IIg

Karolis Krolis IIIg

Aistė Popaitė IVg

Gustė Kliunkaitė Ig Alvita Bajorinaitė IIIg

Raminta Bladytė IVg

Lietuvių kalba Raminta Bladytė IVg Emilija Trijonytė IIg
Istorija Emilija Trijonytė IIg Alvita Bajorinaitė IIIg
Geografija Karolis Krolis IIIg
Technologijos Deividas Rimkus IIg

Raminta Bladytė IVg

2016-2017 m.m. KONKURSŲ REZULTATAI
SAVIVALDYBĖS

KONKURSAS

(Dalykas)

I VIETA II VIETA III VIETA
Lietuvių kalba Raminta Čiužaitė IVg
Anglų kalba Gustė Kliunkaitė Ig
Istorija Komanda:

Gytis Endriukaitis IIg

Emilija Trijonytė IIg

Ema Grodeckaitė IIg

Adas Povilaitis IIg

Eglė Bladytė IIg

Gustė Kliunkaitė Ig

NACIONALINIO KONKURSO OLYMPIS 2017 REZULTATAI
NACIONALINIO KONKURSO KENGŪRA 2017″ REZULTATAI
2015-2016 m.m. OLIMPIADŲ REZULTATAI

DALYKAS

OLIMPIADA

I VIETA

II VIETA

III VIETA

Biologija 49-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada 9-12 kl. Ema Grodeckaitė (I g kl.), Alvita Bajorinaitė (II g kl.), Beata Preimonaitė (IV g kl.) Raminta Bladytė (III g kl.), Aušra Petrikaitytė (IV g kl.)
Anglų k. Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiada 11 kl. Ramūnas Šimkus (III g kl.)
Lietuvių k. Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniams 9-12 kl. Beata Preimonaitė (IV g kl.)
Istorija 26-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada 10-12 kl. Beata Preimonaitė (IV g kl.)
Geografija 28-oji Lietuvos mokinių geografijos olimpiada 9-12 kl. Emilija Trijonytė (I g kl.)
2015-2016 m.m. KONKURSŲ REZULTATAI

KONKURSAS

I VIETA

II VIETA

III VIETA

Meninio skaitymo konkursas Alvita Bajorinaitė (III g kl.)
Kūno kultūra BLM Pagėgių sav. vaikinų tinklinio komanda Tarptautinis turizmo technikos varžybos „Akademija – 2016“. Antanaitis Tomas, Antanaitis Valentinas, Norbutaitė Augustė, Baužaitė Erika Lietuvos mokyklų žaidynių Pagėgių sav. BUM merginų krepšinio turnyras 3×3. Šimtininkaitė J., Abromavičiūtė A., Grodeckaitė E.

LMOF kaimo vietovių BLM zoninės mergaičių kvadrato varžybos.

Tarptautinis turizmo technikos varžybos „Šiauliai – 2016“. Antanaitis Tomas, Antanaitis Valentinas, Grodeckaitė Eva, Baužaitė Erika.

NACIONALINIO KONKURSO OLYMPIS 2016 REZULTATAI