Sveikiname geriausiai besimokančius!

1 – 4 KLASIŲ MOKINIAI:

Bagavičius Mantas 2 kl.
Rukštelytė Liepa 2 kl.
Raštutytė Emilija 3 kl.

Bendikaitė Gintarė 1 kl.
Ivanauskas Domas 1 kl.
Jankauskaitė Andrėja 1 kl.
Rimašius Neidas 1 kl.
Stonytė Marija 1 kl.
Stumbra Matas 1 kl.
Zinovjevaitė Aleksandra 1 kl.
Grublys Markas 2 kl.
Sadauskas Dovydas 2 kl.
Satkauskaitė Austėja 2 kl.
Angelskytė Justė 3 kl.
Krolis Armandas 3 kl.
Majoravičius Edvinas 3 kl.
Petrikaitis Linas 3 kl.
Žemaitaitis Ąžuolas 3 kl.
Žilinskas Erikas 3 kl.
Augaitis Žygimantas 4 kl.
Vitkus Rokas 4 kl.
Grodeckas Nedas 4 kl.
Pocius Vilius 4 kl.

5 – 8 KLASIŲ MOKINIAI:

1. Grodeckaitė Eva – 6 kl. – pažangumo vidurkis 9,5
2. Majoravičiūtė Kamilė 7 kl. pažangumo vidurkis 9,22

3. Bardauskaitė Akvilė – 8 kl. – pažangumo vidurkis 9
4. Kelertas Vygandas 8 kl. – pažangumo vidurkis 8,9
5. Bladys Justas – 5 kl. – pažangumo vidurkis 8,83
6. Galkauskaitė Agnė – 5 kl. – pažangumo vidurkis 8,83
7. Pociūtė Aneta – 5 kl. – pažangumo vidurkis 8,83
8. Norbutaitė Augustė – 6 kl. – pažangumo vidurkis 8,79
9. Jonkaitytė Austėja – 5 kl. – pažangumo vidurkis 8,67
10. Dargelytė Vestina – 6 kl. – pažangumo vidurkis 8,63

I – II g KLASIŲ MOKINIAI:

1. Grodeckaitė Ema – II g kl. – pažangumo vidurkis 9,71
2. Kliunkaitė Gustė – I g kl. – pažangumo vidurkis 9,57
3. Trijonytė Emilija – II g kl. – pažangumo vidurkis 9,57
4. Stankevičiūtė Kotryna – I g kl. – pažangumo vidurkis 9,36

5. Samoškaitė Vitalija – II g kl. – pažangumo vidurkis 9
6. Tamulytė Justina – I g kl. – pažangumo vidurkis 9
7. Bladytė Eglė – II g kl. – pažangumo vidurkis 8,86
8. Povilaitis Adas – II g kl. – pažangumo vidurkis 8,86
9. Šlajus Žymantas – I g kl. – pažangumo vidurkis 8,77
10. Skrodenytė Samanta – II g kl. – pažangumo vidurkis 8,71

III – IV g KLASIŲ MOKINIAI:

1. Dudoravičius Tautgirdas III g kl. – pažangumo vidurkis 9,09
2. Višinskytė Agnė III g kl. – pažangumo vidurkis 9
3. Bajorinaitė Alvita III g kl. – pažangumo vidurkis 8,88
4. Kriaučiūnaitė Gabija III g kl. – pažangumo vidurkis 8,8
5. Popaitė Aistė – IV g kl. – pažangumo vidurkis 8,8
6. Bladytė Raminta – IV g kl. – pažangumo vidurkis 8,7
7. Milašauskaitė Judita – IV g kl. – pažangumo vidurkis 8,3

MOKINIAI, KURIE NEPRALEIDO PAMOKŲ PER I PUSMETĮ:

0 – 4 klasių mokiniai:
Jurgilaitė Kristina priešmokyklinė kl.
Ivanauskas Domas 1 kl.
Stonytė Marija 1 kl.
Žemaitaitis Ąžuolas 3 kl.
Žilinskas Erikas 3 kl.
Petrikaitis Linas 3 kl.
Grodeckas Nedas 4 kl.
Pocius Vilius 4 kl.

5 – 8 klasių mokiniai:
Eičaitė Guoda 5 kl.
Jonkaitytė Austėja 5 kl.
Dargelytė Vestina 6 kl.
Grodeckaitė Eva 6 kl.
Jakaitė Vakarė 6 kl.
Norbutaitė Augustė 6 kl.
Antanaitis Valentinas 7 kl.
Petkevičius Karolis 7 kl.
Pocius Tomas 8 kl.
Rukštelis Erikas 8 kl.

I g – VI g mokiniai:
Šlajus Žymantas I g kl.
Bladytė Eglė II g kl.
Grodeckaitė Ema II g kl.
Skrodenytė Samanta II g kl.
Juškevičius Ramūnas III g kl.
Višinskytė Agnė III g kl.